Байғанин аудандық мәслихатының сайлау комиссияларының құрамын сайлау жөніндегі хабарламасы - Жаңалықтар - Новости - Байғанин аудандық мәслихаты

     
   Байғанин аудандық мәслихаты  
     

Сайттың мәзірі


 

Новости

Поиск

[ Главная | Лучшие | Популярные | Список ]

Байғанин аудандық мәслихатының сайлау комиссияларының құрамын сайлау жөніндегі хабарламасы

2019 жылғы 10 қаңтарда «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 10 бабына сәйкес аудандық мәслихат сессиясында аудандық аумақтық және учаскелік сайлау комиссияларының мүшелері сайланды.
Сайланған комиссиялардың алғашқы отырыстары өткізілді, сайлау комиссиясының толық құрамы, орналасқан жерлері туралы мәлімет ұсынылады.



Байғанин аудандық аумақтық сайлау комиссиясы:

Р/с

Сайлау комиссиясының атауы немесе нөмірі, орналасқан жері

Құрамы

Қызметі

1

Байғанин аудандық аумақтық сайлау комиссиясы

Қарауылкелді ауылы, Қонаев көшесі №36, Аудан әкімі аппаратының ғимараты

Аққожа Қожағали

 

Төраға өзге жұмыстан босатылған негізде

Жуканов Киынбай

Орынбасары

 

Жанбырбаев Жанболат Жанесенович

 

Хатшы өзге жұмыстан босатылған негізде

Бакбергенов Жигер Аманжолович

 

Мүшелері:

Кенжебаева Батима

 

 

Кушабаев Кенес Абубакирович

 

 

Шонаев Жарас Копаевич

 

vБайғанин аудандық учаскелік сайлау комиссиялары:

Р/с

Учаскелік сайлау комиссиясының атауы немесе нөмірі, орналасқан жері

Құрамы

Қызметі

1.

№191 учаскелік сайлау комиссиясы

Қарауылкелді ауылы, Қазақстан көшесі №86, №3 Қарауылкелді орта мектебі

Таласпаева Гульмира Сержановна

төраға

Қарабалин Шамгун Оразбайұлы

орынбасары

Тынышбаева Лиза Жакиповна

 

хатшы

Байгабылов Руслан Серикович

 

мүшелері:

Жұмабаева Зада Сайлаубайқызы

 

2.

№192 учаскелік сайлау комиссиясы

Қарауылкелді ауылы, Барақ Батыр көшеі №52, Аудандық мәдениет үйі

Кунаева Гулжан Ундасиновна

төраға

Төкен Сағынғали Төкенұлы

орынбасары

Беркалин Курал Берікәліұлы

хатшы

Дусипов Зейнулла Бакдаулетович

мүшелері:

Елтоқ Бекарыс Елтоқұлы

 

 

Нәженов Аманбек Бектемірұлы

 

Сақтаған Ақмарал Убайдуллақызы

 

3.

№193 учаскелік сайлау комиссиясы

Қарауылкелді ауылы, Құрманғазы көшесі №96, Қарауылкелді орта мектебі

Койшыгулова Канат Маркабаевна

 

төраға

Шаңытова Жазық Есжанқызы

 

орынбасары

Берік Бектемір Нәженұлы

 

хатшы

Абинаймова Сандугаш Амырхановна

 

мүшелері:

Емберген Айбек Әбілқайрұлы

 

 

Қонаров Болатбек Серікұлы

 

 

Нағашыбаев Ғалел Құлбатырұлы

 

 

4.

№194 учаскелік сайлау комиссиясы

Қарауылкелді ауылы, С.Жиенбаев көшесі №9, №2 Қарауылкелді орта мектебі

Абдин Оразбек

 

төраға

Доскулов Сергали Карабаевич

 

орынбасары

Бөлекова Жансая Өмірзаққызы

 

хатшы

Бәсен Мұқит Аққазыұлы

 

мүшелері:

Жеткизгенов Асет Тлеукабакович

 

 

Кошерова Гулмира Рахмедоллаевна

 

 

Мусина Рысты Акарысовна

 

 

5.

№195 учаскелік сайлау комиссиясы

Қарауылкелді ауылы, Төленов көшесі №15а, Т.Жармағанбетов атындағы орта мектеп

Құлжанов Оңдасын Селбайұлы

 

төраға

Мұңайтбасов Нүркен Орынбасарұлы

 

орынбасары

Бектұрғанова Қымбат Сейлханқызы

 

хатшы

Адилханов Серик Муханбетулы

 

мүшелері:

Копанов Турарбек Калиевич

 

 

Тәжікова Гүлмира Қыдырбайқызы

 

 

Шекеева Наталья

 

 

6.

№196 учаскелік сайлау комиссиясы

Көкбұлақ ауылы, Сарытөбе көшесі №27, Көкбұлақ орта мектебі

Жолин Берикбай Жамалович

 

төраға

Сары Жетібай Байнауырызұлы

 

орынбасары

Шаултаев Мараткали Курмангалиевич

 

хатшы

Бекбаев Орақбай Самбайұлы

 

мүшелері:

Ыбыраева Шара Амалбекқызы

 

 

7.

№197 учаскелік сайлау комиссиясы

Қосарал ауылы, Болашақ көшесі №13, Қосарал негізгі мектебі

Онгаров Беркайыр Шуйшбекович

 

төраға

Изимов Иван

орынбасары

Теміралы Есбосын Теміралыұлы

 

хатшы

Есенбаев Серикбай

 

мүшелері:

Курманиязов Бауыржан

 

 

8.

№199 учаскелік сайлау комиссиясы

Жарлы ауылы, Ардагерлер көшесі №2, Байғанин орта мектебі

ТуминаНургулОрынбаевна

 

төраға

БаймановНазарбай

 

орынбасары

Тәжмағанбет Мұратбек Аманкелдіұлы

 

хатшы

Ажибекова Жанар Сагынбаевна

мүшелері:

Берекет Тәңірберген Қадиұлы

 

 

Кулданбаева Марал Петровна

 

Қалисина Майра Өтенқызы

 

 

9.

№200 учаскелік сайлау комиссиясы

Қораши ауылы, Қарабұлақ көшесі №13, Ауылдық клуб

Келдібаев Ахмет Бақтыбайұлы

төраға

Әбду Айгүл Қайратқызы

 

орынбасары

Төралы Майгүл Қалыққызы

 

хатшы

Дәулетбай Айгүл Жарылғасынқызы

 

мүшелері:

Төлеу Алдаберген Өмірұлы

 

 

10.

№201 учаскелік сайлау комиссиясы

Жыңғылдытоғай ауылы, Наркеткен көшесі №5, Ауылдық кітапхана

Қуан Нұрбек Дағысұлы

 

төраға

Бердеев Мақсут Әбішұлы

 

орынбасары

Изтилеуова Жанар Шакеновна

 

хатшы

Абибуллин Куттыбек Абибуллинович

 

мүшелері:

Кенжетаев Ұзақбай

 

 

11.

№202 учаскелік сайлау комиссиясы

Ноғайты ауылы, Орталық көшесі №9, Ауылдық клуб

Кузенбаева Гулмира Турдибаевна

 

төраға

Жұбан Ғабит Кенжетайұлы

 

орынбасары

Әбиева Сағыныш Дәулетбайқызы

 

хатшы

Сәрсен Айбар Тоянұлы

 

мүшелері:

Шатай Серік Жамиұлы

 

12.

№203 учаскелік сайлау комиссиясы

Ебейті ауылы, Жеңіс көшесі №9, Ауылдық клуб

Казанов Талгат Набиевич

төраға

Айтмурзаева Клара

орынбасары

Өндірбай Дәмелі Өндірбайқызы

хатшы

Кожбанов Қостыбай

мүшелері:

Раушан Нұргүл Мизамбайқызы

 

13.

№204 учаскелік сайлау комиссиясы

Қопа ауылы, Ақтам көшесі №31, Ақтан жырау атындағы негізгі мектеп

Абишова Анаргул

төраға

Жұмағазы Жаңылсын Қасымқұлқызы

орынбасары

Отар Жақсылық Орынбасарұлы

хатшы

Сагымбаев Ондасын

мүшелері:

Теміров Жаңбырбай Назарұлы

 

14.

№205 учаскелік сайлау комиссиясы

Алтай батыр ауылы, Орталық көшесі №1, Ауылдық клуб

Мырзагалиев Алпамыс Орынбасарович

төраға

Алмышев Еркос Асабаевич

орынбасары

Сейткалиева Гулмира Каратаевна

хатшы

Бөрібаев Набат Молдағалиұлы

мүшелері:

Дүйсенбаева Замза Спанқызы

 

15.

№206 учаскелік сайлау комиссиясы

Баршақұм ауылы, Жағалау көшесі №7, Баршақұм орта мектебі

Тажибаев Кайыргали

төраға

Утемисов Амандык Смагулович Қазақстан Халықтық Коммунистік партиясы Ақтөбе облыстық комитеті

 

орынбасары

Жалмұхан Төлеуқара

хатшы

Сыдыков Канат Сражович

мүшелері:

Шамбаев Боранбай

 

16.

№207 учаскелік сайлау комиссиясы

Жарқамыс ауылы, Орталық көшесі №116, Мәдениет үйі

Сарина Шара

төраға

Байтілеу Жаңабай Тыныштықұлы

орынбасары

Бакиров Нурлан Оспанович

хатшы

Жұбаналы Рахман Айтұғанұлы

мүшелері:

Қаз Аман Қазұлы

 

Муптишанова Гулдана Амангелдиевна

 

Үсен Зәмзәгүл Қарағұлқызы

 

17.

№208 учаскелік сайлау комиссиясы

Қаражар ауылы, Орталық көшесі №17, Ауылдық клуб

Куатбаев Куандык Итибаевич Қазақстан Халықтық Коммунистік партиясы Ақтөбе облыстық комитеті

 

төраға

Карагулова Айман Тыныштиковна

орынбасары

Такыров Марат Самгалиевич

хатшы

Дербіс Әлібек Жаймқұлұлы

мүшелері:

Каракушикова Айшат Муратовна

 

18.

№209 учаскелік сайлау комиссиясы

Ақтам ауылы, Жағалау көшесі №2, Ақтам фельдшерлік пункті

СисенбіҚадишаТажіғалиқызы

төраға

Сағындықова Гүлия Берекетқызы

орынбасары

Мұқанова Гүлжанат Махамбетқызы

хатшы

ТурмаганбетовСайлаубай

мүшелері:

Шынтемирова Света Ганиевна

 

19.

№210 учаскелік сайлау комиссиясы

Кемерши ауылы, Почта көшесі №29, Ауылдық мәдениет үйі

БермаганбетоваКамажайЖайлыбаевна

төраға

ТокашовЖалгасбекРахатович

 

орынбасары

ИсмагуловаҰлболсынТәңірбергенқызы

хатшы

Әбділла Бекнұр Қылышбекұлы

мүшелері:

Мұңалова Аққалы Нұрқашқызы

 

20.

№211 учаскелік сайлау комиссиясы

Жаңатаң ауылы, Ынтымақ көшесі №6, С. Ешбаев атындағы орта мектеп

СагындыковБерикАсемгалиевич

төраға

Байдиров Канат

орынбасары

КемешовЕрмекМайлыбаевич

хатшы

Апшекенова Карашаш Рыскуловна

мүшелері:

Балин Рақымжан Әділжанұлы

 

21.

№212 учаскелік сайлау комиссиясы

Бұлақтыкөл ауылы, Соркөл көшесі №3, Ауылдық клуб

АтангаринОрмантайАлтаевич

 

төраға

ДуйсенбинаШынарБекболаткызы

 

орынбасары

АйдыновЖайлыкан

 

хатшы

КулбековНурланАдаевич

 

мүшелері:

КусаиноваАселАлпысбаевна

 

 

22.

№213 учаскелік сайлау комиссиясы

Оймауыт ауылы, Мәдениет көшесі №9, Ауылдық мәдениет үйі

Қоянбаев Саламат Елемесұлы

төраға

КылышевМаксатМаликович

орынбасары

Сақтағанова Гүлмира Құрманбайқызы

хатшы

НурмановТаурбекБиждаевич

мүшелері:

Омаров ОразАмангосович

 

23.

№214 учаскелік сайлау комиссиясы

Миялы ауылы, Жем өзені көшесі №4, Т. Айбергенов атындағы орта мектеп

Ибраймов Нурлан Сагызгалиулы

төраға

Өтесін Бауыржан Кеңесбайұлы

орынбасары

ТореноваМанашАлпысбаевна

хатшы

Әжіғұл Мақсым Шоқатайұлы

мүшелері:

Саныбаева Алияш Жақыпқызы

 

24.

№215 учаскелік сайлау комиссиясы

Дияр ауылы, мектеп көшесі №8, Матайқұм орта мектебі

Бабасов Куандык Мырзабаевич

төраға

Косуаков Кудайберген

орынбасары

Коспаганбетов Амире Жалгасович

хатшы

Айтмурзин Бауыржан Матайбекович

мүшелері:

Ермекбаев Абай Нуржауович

 

ҚР Президенті




«Қазақстан жаңа жаһандық нақты ахуалда: өсу, реформалар, даму» Мемлекет басшысы Нұрсұлтан Назарбаевтың Қазақстан халқына Жолдауы


Послание Главы государства Нурсултана Назарбаева народу Казахстана «Казахстан в новой глобальной реальности: рост, реформы, развитие»

 

Сайттың іздеуі


Поиск

 

Келушілер


Дүйсенбі55
Сейсенбі53
СӘрсенбі67
Бейсенбі81
Жұма26
Сенбі44
Жексенбі65
Қазір online:5
Барлығы373757
Рекорд:3111

 



 

Powered by Open SLAED © 2005-2019 SLAED. All rights reserved.